Blogi fotograficzne

Blogi fotograficzneInternet stwarza wiele możliwości artystom amatorom, którzy chcą pokazać swoje dzieła innym.

W sieci mogą to zrobić na wiele sposobów. Mogą zakładać własne strony internetowe i tam umieszczać swoje dzieła, na przykład zdjęcia ręcznie wykonywanej, artystycznej biżuterii. Wiele osób uwielbia śpiewać i nagrywa swoje występy, aby później umieszczać je na różnych serwisach. W ten sposób wylansowało się już wiele znanych gwiazd! Fotografowie amatorzy chętnie również wkurzają swoje zdjęcia do Internetu. Można również założyć własnego bloga fotograficznego.

Umieszczanie tam swoich prac sprawia, że z pewnością zostaną one zauważone. Takie blogi umożliwiają również wstawianie komentarzy, dzięki temu możemy poznać zdanie innych na temat naszych zdjęć. Czasami zdarzają się oczywiście uwagi krytyczne, ale każda osoba, która decyduje się na wystawienie swoich prac na widok publiczny, musi być na nie przygotowana. Krytyka może być przecież konstruktywna, motywować nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy.

W wielu sklepach znajdziemy ubrania stylizowane na te z szaf naszych rodzicielek. Możemy również poszukać inspiracji w Internecie, na przykład na popularnych blogach szafiarek, czyli dziewczyn, które interesują się modą.

Wrzucają one do sieci swoje zdjęcia, zwykle jedynie sylwetki, w ciekawych i czasem nieco odważniejszych stylizacjach. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, jak łatwo eksperymentować ze strojami i co zrobić, aby nie przekroczyć granicy kiczu. Musimy pamiętać, że ważnym elementem stroju są również dodatki. Czasem to one sprawiają, że nasze zestawienie jest wyjątkowe i oryginalne. Przyda się ciekawa apaszka, unikalny wisiorek, ładna broszka, niespotykana torba czy eleganckie kolczyki. Naprawdę, nie trzeba wiele: wystarczy tylko trochę fantazji.

  Fotograf - artysta

  FotografFotografia najprościej dzieli się na artystyczną i użytkową. Ta pierwsza ma za zadanie dostarczać przede wsz

  Ramki na zdjęcia

  Ramki na zdjęciaRamka na zdjęcie to wspaniały sposób na oprawienie ważnej dla nas fotografii. Obecnie mamy d

  Zdjęcia do kalendarzy

  Zdjęcia do kalendarzyWielu z nas nie wyobraża sobie kolejnego roku bez kalendarza. Jedni wolą małe, kieszonkowe formaty, chowane w portfelu, a inni p

  Albumy fotograficzne

  Albumy fotograficzneAlbum ze zdjęciami jest wspaniałą pamiątką. Kiedyś albumy były znacznie inne niż teraz. Zdjęcia wklejało się do takiego albumu, ni