Case study

Opisy produktów w sklepie internetowym, czyli jak przyciągnąć i pozyskać klienta?

Sklep internetowyPowszechny dostęp do Internetu sprawił, że e-handel ma się doskonale. Sklepy internetowe mogą przyciągać szerokim asortymentem produktów oraz niskimi cenami, mają też wiele możliwości związanych z przydzielaniem rabatów oraz z prowadzeniem programów lojalnościowych.

Nie można jednak zapominać o tym, co w przypadku sklepów online jest najważniejsze. To opisy produktów, dzięki którym klienci mogą zapoznać się z oferowanymi im towarami w możliwie jak najdokładniejszy sposób.

Więcej…

   

O zakupach grupowych

Zakupy grupowe - onlineO zakupach grupowych

Bez wychodzenia z domu, bez ścisku i tłoku, zbędnego amoku. Tak mniej więcej brzmią reklamy, zachwalające zalety kupowania rozmaitych produktów, za pośrednictwem serwisów internetowych. I choć często reklama mydli nam oczy, podkolorywując to, co w rzeczywistości, po dokonaniu już zakupu, okazuje się szare, a niejednokrotnie i bure.

Więcej…

   

Telebimy - rodzaje, funkcje, zalety

TelebimyProdukcja tak zwanych dużych ekranów cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Zapotrzebowanie na nie zgłaszają przedstawiciele różnych gałęzi gospodarki, zarówno właściciele przedsiębiorstw produkcyjnych, jak i firm usługowych myślą przy tym nie tylko o tablicach LED, ale i o telebimach.

Więcej…

   

Więcej artykułów…