Gadżety

Gadżety reklamowe

grafika537Do sukcesu firmy jest potrzebna nie tylko reklama w formie komunikatów o jej działalności, jakie można usłyszeć w radio, telewizji czy przeczytać w gazetach. Doskonałym komunikatem tego typu są także gadżety reklamowe.

Gadżety takie to nic innego, jak różne przedmioty codziennego użytku, które od pozostałych różnią się tylko tym, że widnieje na nich logo danej marki. Gadżety reklamowe rozdawane są na różnego rodzaju wystawach, spotkaniach promocyjnych, koncertach, eventach itp.

Więcej…

   

Typowe i nietypowe gadżety reklamowe

Typowe gadżety reklamowe to koszulki, czapki z nadrukiem, kubki, breloczki czy długopisy.

Nagminnie gubisz swoje klucze? Znów nie wiesz, gdzie położyłeś kluczyki od samochodu? W sklepie wciąż przezywasz horror, gdy przy kasie nie możesz znaleźć w torbie portfela? A może poszukiwania telefonu zajmują Ci zwykle cały ranek? W takim razie dobrze wiesz, jaki problem ma wiele osób i czego potrzebują, aby ten kłopot rozwiązać. Takie niewielkie rzeczy jak klucze i tak często przekładany przedmiot jak telefon komórkowy potrzebują gadżetu, który wyróżni je z tłumu innych przedmiotów w naszym mieszkaniu czy miejscu pracy.

Więcej…

   

Akcesoria reklamowe

grafikaWśród akcesoriów i gadżetów reklamowych można wyróżnić te bardziej popularne i te mniej znane, ale za to jakże użyteczne i ciekawe. Zdecydowanie się na takie odważne gadżety reklamowe skutkuje zawsze większym zainteresowaniem ze strony zaciekawionych klientów.

Wiele z takich gadżetów przyda się w domu. Można zamówić w firmie reklamowej promocyjne zestawy do wina, łyżki do butów, akcesoria do manicure, termofory, ramki na zdjęcia, lusterka, zapalniczki, popielniczki, rękawice i fartuchy kuchenne, kosmetyki czy porcelanę z logo naszej firmy. Oryginalne są również reklamowe gadżety dla zwierząt.

Więcej…