Laptop dobry, czy ładny?

Laptop dobry czy ładny?Laptop w założeniu ma być narzędziem służącym do pracy lub rozrywki.

Jego wygląd zewnętrzny ma w tym kontekście znaczenie raczej drugorzędne. Ważniejsza jest jego moc obliczeniowa, długość pracy na baterii, rozmiar matrycy i waga. Dlatego żaden ranking notebooków nie skupia się na tym, czy obudowa jest czarna, czy różowa, w wersji przeznaczonej dla kobiet. Ważniejsze jest, czy jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i czy jest solidnie wykonana.

Owszem, można wybrać jakiś styl obudowy przy wyborze laptopa. Są miłośnicy prostych, kanciastych kształtów, są tacy użytkownicy, którzy wybiorą tylko zaokrąglone rogi. I na tym można spokojnie zakończyć wymagania, jeśli chodzi o zewnętrzny wygląd laptopa. O wiele bardziej istotne jest bowiem to, czy wybór padnie na dobre notebooki, niż to, czy obudowa spełnia modowe trendy pod względem kolorystyki. Szczególnie, że akurat to można zmienić w bardzo szybki, prosty, a przede wszystkim tani sposób.

Na rynku są bowiem naklejki na laptopy. Za niewielką sumę pieniędzy możemy w każdej chwili odmienić wygląd naszego laptopa za pomocą właśnie takich naklejek. Są bardzo proste do przyklejenia, oraz, co równie, o ile nie bardziej istotne, równie łatwo się odklejają. Dzięki temu w dosłownie parę chwil możemy zamienić czarną klapę laptopa w kwiecistą łąkę, mapę świata lub zamieścić na niej zwierzę, ornament lub wzór geometryczny. Oklejka taka składa się z folii ochronnej, która dodatkowo chroni przed zarysowaniem, nadruku, folii samoprzylepnej i kleju, który po odklejeniu nie zostawia śladów. Aby zmienić wygląd laptopa, a równocześnie ochronić go przed zarysowaniem, wystarczy zmierzyć płaskie powierzchnie klapy laptopa, bez uwzględniania spadów przy krawędziach, i zamówić odpowiedni produkt, który nada laptopowi osobistego charakteru.

Prostota, z jaką można dokonać zmian w wyglądzie zewnętrznym laptopa przekonuje, że kierowanie się tym kryterium nie ma żadnego uzasadnienia. Pieniądze, które możemy przeznaczyć na nowoczesny i modny design lepiej wykorzystać kupując lepszego laptopa pod względem technicznym, a o design zatroszczyć się samemu.

  Nowoczesne monitory dotykowe

  Monitory dotykoweJak powszechnie wiadomo właściciele urządzeń mobilnych lubią komunikować się ze swoimi urządzeniami za pośrednictwem dotyku, dlatego też

  Lokowanie produktu

  Lokowanie produktuNa początku emisji znanych seriali w ostatnim czasie zaczęła pojawiać się informacja "audycja zawiera lokowanie produktu".

  Techniki benchmarkingu sposobem poprawy wyników finansowych firmy

  Techniki benchmarkinguKonkurencja nie śpi, a przedsiębiorstwo stojąc w miejscu praktycznie cofa się. Zmiany na rynku wymuszają od firm ciągłego przy

  Drukarka atramentowa czy laserowa?

  drukarkiWybór odpowiedniej drukarki to domu to może nie dylemat na miarę „być albo nie być”, niemniej nie warto w tym względzie zdać się tylko na łut szczęścia,