Typowe i nietypowe gadżety reklamowe

Typowe gadżety reklamowe to koszulki, czapki z nadrukiem, kubki, breloczki czy długopisy.

Nagminnie gubisz swoje klucze? Znów nie wiesz, gdzie położyłeś kluczyki od samochodu? W sklepie wciąż przezywasz horror, gdy przy kasie nie możesz znaleźć w torbie portfela? A może poszukiwania telefonu zajmują Ci zwykle cały ranek? W takim razie dobrze wiesz, jaki problem ma wiele osób i czego potrzebują, aby ten kłopot rozwiązać. Takie niewielkie rzeczy jak klucze i tak często przekładany przedmiot jak telefon komórkowy potrzebują gadżetu, który wyróżni je z tłumu innych przedmiotów w naszym mieszkaniu czy miejscu pracy.

Poza tym musi to być jednak gadżet estetyczny, nikt nie lubi otaczać się kiczowatymi akcesoriami, już na pewno nie chce przypisać ich do nowoczesnej i stylowej komórki, skórzanego portfela czy swoich kluczy, które tak często wyjmuje, również przy innych ludziach. Idealne w tej sytuacji okażą się nowoczesne gadżety reklamowe w postaci sprytnych breloków do kluczy, portfela czy telefonu komórkowego. Są również dostępne ładne smycze na klucze. To idealny sposób na modne reklamowanie firmy.

Wiele firm decyduje się jednak na mniej typowe akcesoria, proponując swoim klientom parasolki, rękawice kuchenne, miski dla zwierząt domowych czy kosmetyczki dla kobiet.

Poza tym nietypowe gadżety reklamowe można podzielić na kilka kategorii. Wyróżnia się gadżety biurowe, akcesoria do domu, odzież reklamową czy gry i zabawki logo danej firmy. Świetnie sprawdzają się również nowoczesne gadżety antystresowe. Stres jest obecny w życiu każdego z nas, ale nie każdy umie sobie z nim odpowiednio poradzić.

Miękkie gadżety antystresowe pozwolą nam rozładować napięcie w przyjemny sposób. Mogą one mieć kształt kuli lub również jakkolwiek inny. Antystresowe kulki czy kostki pomagają nam również wyładować złość na miękkim przedmiocie, a nie na przykład na bliskich nam osobach. Dzieciom z pewnością spodobają się maskotki reklamowe, miękkie i idealne do zabawy. Inne upominki dla maluchów to długopisy, piórniki czy zestawy kredek.Zobacz podobne:
Gadżety reklamowe

grafika537Do sukcesu firmy jest potrzebna nie tylko reklama w formie komunikatów o jej działalności, jakie można usłyszeć w radio, telewizji czy przeczytać w ga

Akcesoria reklamowe

grafikaWśród akcesoriów i gadżetów reklamowych można wyróżnić te bardziej popularne i te mniej znane, ale za to jakże użyteczne i ciekawe. Zdecydowanie się na t

Gadżety reklamowe idealne dla każdego

Gadżety reklamoweGadżet reklamowy to rewelacyjny sposób na promowanie się firmy. Warto zainw

Ciekawe gadżety reklamowe

Gadżety reklamoweJest wiele ciekawych pomysłów na zaprojektowanie gadżetów reklamowych, można wybrać zarówno te tradycyjne jak i bardziej nowoczes