Zasłuchuj się w ulubionej muzyce gdziekolwiek jesteś

Muzyka ze smartfonaDruga dekada XXI wieku sprawiła, że większość z nas stała się mobilna.

Nowoczesną mobilność nie rozumiemy wyłącznie jako łatwość podróżowania pomiędzy krajami i nieprawdopodobne wręcz, w porównaniu z minionym stuleciem, skrócenie czasu potrzebnego na przemieszczenie się z jednego krańca świata na drugi.

Dzisiaj człowiek mobilny to przede wszystkim osoba korzystająca z najnowszych urządzeń elektronicznych, dzięki którym może z łatwością kontaktować się ze światem za pośrednictwem internetu, w tym przede wszystkim mediów społecznościowych, i aplikacji mobilnych. Jedną z takich aplikacji jest Akazoo - serwis społecznościowy, dzięki któremu w swoim telefonie, na tablecie, a nawet na komputerze stacjonarnym możesz słuchać ulubionej muzyki.

Serwis społecznościowy Akazoo

Serwis społecznościowy Akazoo to jedna z najbogatszych tego typu aplikacji w Polsce. Społecznościówka znana w wielu innych krajach świata ma w swoich zasobach około 20 milionów utworów, a liczba ta nieustannie się powiększa. Słuchanie muzyki jeszcze nigdy nie było tak łatwe i tak przyjemne! Korzystając z aplikacji, gdziekolwiek będziesz, towarzyszyć będą Tobie także ulubione piosenki. Swoimi ukochanym utworami, dzięki społecznościowemu charakterowi aplikacji, będziesz mógł podzielić się też ze znajomymi.

Akazoo pozwala na łatwe wyszukiwanie ulubionych piosenek, a intuicyjność aplikacji sprawia, że w mgnieniu oka włączysz nuty miłe dla Twojego ucha i zasłuchasz się w utworach ulubionego zespołu. Możesz podpatrywać playlisty swoich znajomych i udostępniać im własne nie tylko poprzez tę aplikację, ale także na Facebooku i Twitterze. Ze swojej audioteki możesz korzystać nawet, kiedy będziesz poza zasięgiem sieci WWW, a muzykę możesz słuchać bez przerywania ulubionych dźwięków reklamami. Warto spróbować - wstąp do świata Akazoo na 30 dni próbnych, bez ponoszenia jakichkolwiek opłat.

Jeśli uznasz, że bogata kolekcja utworów muzycznych udostępniana jako aplikacja mobilna nie jest dla Ciebie, możesz z niej łatwo zrezygnować. Wystarczy, że wyślesz SMS o treści STOP AKAZOO (duże litery są ważne) pod numer 60444. Zdarza się, że z winy operatora komórkowego SMS-y nie docierają do adresata, dlatego jeśli nadal w Twoim urządzeniu mobilnym lub na komputerze aplikacja będzie włączona, skontaktuj się bezpośrednio ze swoim operatorem, który pomoże rozwiązać Tobie ten problem.

  Nowoczesne monitory dotykowe

  Monitory dotykoweJak powszechnie wiadomo właściciele urządzeń mobilnych lubią komunikować się ze swoimi urządzeniami za pośrednictwem dotyku, dlatego też

  Lokowanie produktu

  Lokowanie produktuNa początku emisji znanych seriali w ostatnim czasie zaczęła pojawiać się informacja "audycja zawiera lokowanie produktu".

  Techniki benchmarkingu sposobem poprawy wyników finansowych firmy

  Techniki benchmarkinguKonkurencja nie śpi, a przedsiębiorstwo stojąc w miejscu praktycznie cofa się. Zmiany na rynku wymuszają od firm ciągłego przy

  Drukarka atramentowa czy laserowa?

  drukarkiWybór odpowiedniej drukarki to domu to może nie dylemat na miarę „być albo nie być”, niemniej nie warto w tym względzie zdać się tylko na łut szczęścia,